Список форумов RadioNet
Search datasheet   New!
Список форумов RadioNet
РЕЙТИНГ ТЕНДЕРЫ ИССЛЕДОВАНИЯ DATASHEETS КАТАЛОГ СХЕМ СХЕМЫ ФОРУМ ДОСКА ОБЪЯВЛЕНИЙ
 FAQ  •  Поиск  •  Пользователи  •  Группы   •  Регистрация  •  Профиль  •  Войти и проверить личные сообщения  •  Вход
 Автозапчастини
Уважаемый гость, если Вы хотите что-то написать необходимо зарегистрироваться!
Автор Сообщение
Grinii



Зарегистрирован: 27.07.2017
Сообщения: 646


Ср Ноя 13, 2019 15:05     Автозапчастини

Якщо чесно, то мені ніколи не доводилося купляти запчастини для своєї машини в інтернеті, тому не відмовлюся від вашої допомоги та консультації. Куди можна заглянути зараз, щоб у першу чергу дізнатися про умови співпраці?

 
MarinaS



Зарегистрирован: 28.12.2017
Сообщения: 901


Ср Ноя 13, 2019 15:32     Re: Автозапчастини

Grinii писал(а):
Якщо чесно, то мені ніколи не доводилося купляти запчастини для своєї машини в інтернеті, тому не відмовлюся від вашої допомоги та консультації. Куди можна заглянути зараз, щоб у першу чергу дізнатися про умови співпраці?

Не так давно я сама вела пошуки в інтернеті каталогів компаній, яким саме можна довіряти. Витратила більше години, знайшла ось тут https://massive.ua/catalog/fiat-scudo/ на фіат скудо запчасти і можна одразу проконсультуватися з менеджером з усіх питань, або ж самостійно обрати запчастини і одразу оформити своє замовлення. Тут як вам буде комфортніше, бо я звикла задавати спеціалістам питання, і вже потім купляти ті чи інші запчастини напряму в інтернеті. Це дуже вдале уложення фінансів, ви і самі про це знаєте.

 
 





Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете голосовать в опросах
Вы не можете вкладывать файлы
Вы можете скачивать файлы